Back to top

Szukasz piasku w Lublinie? Sprawdź naszą ofertę!

Jednym z podstawowych surowców wykorzystywanych w budownictwie i przemyśle jest piasek. Mimo że to dosyć powszechny i łatwo dostępny produkt, wybór najlepszego surowca może przysparzać trudności. Od jego jakości zależy zarówno postęp prac, jak i rzetelność wykonania poszczególnych etapów. Jeśli działasz w branży budowlanej z pewnością potrzebujesz stałego dostępu do piasku. W Lublinie oraz okolicznych miejscowościach, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci stałe dostawy.

Kupisz u nas gruz na budowę oraz inne niezbędne materiały. Dzięki nim utwardzisz drogę lub przygotujesz teren pod wykonanie kolejnych etapów budowy. Dostępny u nas piasek wykorzystasz też do produkcji betonu, kostki brukowej oraz szeregu innych prefabrykatów. Przyda się również, gdy trzeba przygotować suchą zaprawę, klej lub masę samopoziomującą. Jest to także produkt powszechnie wykorzystywany w ogrodnictwie. Wykorzystuje się go zarówno w gospodarstwach rolniczych, jak i pomoc w aranżacji przydomowych ogrodów. Jest więc towarem, którym interesują się w równym stopniu firmy, jak i klienci prywatni.

Różnorodna oferta piasku

Sprzedajemy kilka rodzajów piasku. Oferujemy piach podsypkowy, siany, przeznaczony do produkcji tynków. Zaopatrując się u nas, możesz wybrać najlepszy typ potrzebny do wykonania prac, którymi aktualnie się zajmujesz. Nie musisz szukać w kilku miejscach, ponieważ masz możliwość zrobienia potrzebnych zakupów u jednego dostawcy. Dodatkowo dostarczymy zamówienie pod wskazany adres. To kolejny atut naszej oferty zachęcający do podjęcia współpracy.

Zaopatrzysz się u nas w różnego rodzaju kruszywa budowlane. Do ich produkcji wykorzystujemy zaawansowane technologie rozdrabniania oraz przesiewu. Pozwala to nam uzyskać oczyszczony produkt szczególnie cenny tam, gdzie potrzebny jest wysokiej jakości surowiec. Własne zaplecze w postaci niezbędnego parku maszynowego sprawia, że jesteśmy przygotowani do realizacji zamówień na wiele ton. Mamy kontenery budowlane, dzięki którym możemy łatwo składować i transportować piasek.

Z oferowanego przez nas kruszywa przygotujesz mieszanki betonowe potrzebne do budowy fundamentów, stropów, schodów czy wylewek. Zapas piasku pozwoli Ci również zrobić zaprawy murarskie. Jeśli działasz w innych gałęziach przemysłu niż budownictwo także możesz potrzebować tego surowca do wykonania prac. Zapoznaj się zatem z naszą ofertą. Jesteśmy otwarci na przygotowanie indywidualnej wyceny oraz podjęcie dłuższej współpracy.

 

Dostępne frakcje: 0-2.

 

Zastosowanie:

  • budowa dróg
  • produkcja betonu, kostki brukowej, prefabrykatów
  • suche mieszanki zapraw, klejów i mas samopoziomujących
  • uzdatnianie wód pitnych
  • dekoracja ogrodów
  • stabilizacja dróg gruntowych