Back to top

Szukasz piasku w Lublinie? Sprawdź naszą ofertę!

Jednym z podstawowych surowców wykorzystywanych w budownictwie i przemyśle jest piasek. Mimo że to dosyć powszechny i łatwo dostępny produkt, wybór najlepszego surowca może przysparzać trudności. Od jego jakości zależy zarówno postęp prac, jak i rzetelność wykonania ich poszczególnych etapów. Jeśli działasz w branży budowlanej – z pewnością potrzebujesz stałego dostępu do piasku. W Lublinie oraz okolicznych miejscowościach jesteśmy w stanie zagwarantować Ci stałe dostawy tego surowca. Pochodzi on z naszej kopalni – dlatego kiedy zdecydujesz się na zakup, zyskasz pewność otrzymania kruszywa od razu po jego wydobyciu i specjalistycznym przygotowaniu.

W naszej ofercie znajdziesz też inne niezbędne materiały na budowę. Sprzedajemy i dostarczamy m.in. gruz na terenie Lublina i okolic. Dzięki niemu utwardzisz drogę lub przygotujesz teren pod wykonanie kolejnych etapów budowy. Dostępny u nas piasek wykorzystasz też do produkcji betonu, kostki brukowej oraz szeregu innych prefabrykatów. Przyda się również, gdy trzeba przygotować suchą zaprawę, klej lub masę samopoziomującą. Jest to także produkt powszechnie wykorzystywany w ogrodnictwie. Wykorzystuje się go zarówno w gospodarstwach rolniczych, jak i do aranżacji przydomowych ogrodów. Jest więc towarem, którym interesują się w równym stopniu firmy, jak i klienci prywatni.

Różnorodna oferta piachu

Sprzedajemy i dostarczamy kilka rodzajów piachu w Lublinie i okolicach. Oferujemy piach podsypkowy, siany, przeznaczony do produkcji tynków. Piach podsypkowy, nazywany też zasypowym lub zwykłym, nie podlega procesowi płukania. Jak wskazuje jego nazwa, znajduje zastosowanie przede wszystkim podczas zasypywania fundamentów. Sprawdza się także do wyrównywania terenów, np. w ramach budowy podjazdów, a także jako podsypka pod chodniki z kostki brukowej. Służy również do posypywania nawierzchni drogowych w sezonie zimowym. Natomiast piachu sianego używa się najczęściej podczas prac murarskich i tworzenia wylewek, a także do produkcji elementów szklanych na potrzeby budownictwa.

Łatwy wybór rodzaju piasku przeznaczonego do określonych prac

Zaopatrując się u nas, możesz wybrać najlepszy typ piasku potrzebny do wykonania prac, którymi aktualnie się zajmujesz. Nie musisz szukać w kilku miejscach, ponieważ masz możliwość zrobienia potrzebnych zakupów u jednego dostawcy. Dodatkowo dostarczymy zamówienie pod wskazany przez Ciebie adres. To kolejny atut naszej oferty, zachęcający do podjęcia współpracy. Zaopatrzysz się u nas w różnego rodzaju kruszywa – niezbędne zarówno na każdej budowie, jak i podczas wykonywania rozmaitych prac ogrodniczych. W naszym asortymencie znajduje się m.in. grys który cieszy się popularnością zwłaszcza ze względu na walory dekoracyjne.

Do produkcji kruszyw wykorzystujemy zaawansowane technologie rozdrabniania (kruszenia i mielenia) oraz przesiewu. Pozwala nam to uzyskać oczyszczony produkt – szczególnie cenny tam, gdzie potrzebny jest wysokiej jakości surowiec. Własne zaplecze w postaci niezbędnego parku maszynowego sprawia, że jesteśmy przygotowani do realizacji zamówień na wiele ton. Wykorzystujemy zaawansowane maszyny do rozdrabniania – kruszarki i młyny. Mamy także kontenery budowlane, dzięki którym możemy łatwo składować i transportować piasek.

Do czego jeszcze służy nasz piach?

Z oferowanego przez nas kruszywa przygotujesz mieszanki betonowe potrzebne do budowy fundamentów, stropów, schodów czy wylewek. Zapas piasku pozwoli Ci również zrobić zaprawy murarskie. Warto podkreślić jednak, że jeśli działasz w innych branżach niż budownictwo – także możesz potrzebować tego surowca do wykonania różnych prac. Prace z zakresu architektury krajobrazu, ogrodnictwa oraz renowacji terenów zielonych to przykładowe obszary zastosowań sprzedawanego przez nas piachu w Lublinie i okolicach. Czy wiesz, że piaskowanie trawnika poprawia strukturę gleby i pobudza system korzeniowy do wzrostu? Zapoznaj się zatem z naszą ofertą. Jesteśmy otwarci na przygotowanie indywidualnej wyceny oraz podjęcie dłuższej współpracy.

 

Dostępne frakcje: 0-2.

 

Zastosowanie:

  • budowa dróg
  • produkcja betonu, kostki brukowej, prefabrykatów
  • suche mieszanki zapraw, klejów i mas samopoziomujących
  • uzdatnianie wód pitnych
  • dekoracja ogrodów
  • stabilizacja dróg gruntowych