Back to top

Prace rozbiórkowe w Lublinie

Zajmujemy się profesjonalnym wyburzaniem i rozbiórką na terenie Lublina i okolic. Zakres naszych usług obejmuje demontaż oraz usunięcie konkretnego obiektu budowlanego w całości lub wyłącznie jego wybranej części. Mamy sprzęt niezbędny do skutecznego i sprawnego przeprowadzenia tego rodzaju zadań. Jesteśmy w stanie szybko przygotować miejsce pod dalsze prace budowlane lub nową inwestycję deweloperską. Dodatkowo samodzielnie wywozimy gruz na terenie Lublina. Współpraca z nami pozwoli Ci na sprawną realizację zaplanowanych etapów budowy. Jesteśmy przygotowani do tego, aby wyburzyć konstrukcję postawioną zarówno na obrzeżach, jak i w ścisłym centrum miasta. Działamy tak, aby w jak najmniejszym stopniu wpłynąć na życie okolicznych mieszkańców oraz funkcjonujących w danej lokalizacji firm.

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma jednej i uniwersalnej metody na przeprowadzenie sprawnej rozbiórki budynku. Dlatego też zawsze zaczynamy od oceny zakresu robót, których mamy się podjąć. W zależności od skomplikowania konstrukcji oraz użytych w niej materiałów dostosowujemy odpowiednie narzędzia. Po zakończeniu wyburzenia zajmujemy się uprzątnięciem placu budowy oraz wywiezieniem gruzu za pomocą kontenerów budowlanych. Nasze usługi obejmują również utylizację odpadów.

Co możemy wyburzyć?

Możesz zlecić nam szereg prac związanych z rozebraniem konstrukcji i wyburzeniem całość lub części budynku. Mam doświadczenie w:

  • ręcznym i mechanicznym demontażu ścian działowych,
  • rozbiórce ścian nośnych,
  • rozkręcaniu konstrukcji stalowych,
  • demontażu pozostałych fragmentów obiektu,
  • pracach ziemnych,
  • wywozie gruzu i pozostałych odpadów budowlanych.

Stosujemy nowoczesne technologie i techniki pracy odznaczające się dużą skutecznością w trakcie demontowania budowli. Dzięki temu klienci mają pewność, że w sytuacjach, gdy ma zostać rozebrana jedynie część konstrukcji, nie dojdzie do naruszenia elementów nośnych. Rozbieramy zarówno budynki mieszkalne, jak i o przeznaczeniu przemysłowym. Usuwamy fundamenty i kostkę brukową. Podejmujemy się też usuwania konstrukcji stalowych.

Całość prac wykonujemy pod ścisłym nadzorem osób mających odpowiednie uprawnienia. Sprawne zarządzana i zaangażowana ekipa fachowców to gwarancja, że zlecenia przez Ciebie rozbiórka zostanie wykonana zgodnie z tym jak zaplanowałeś. Skorzystaj z naszych usług bez względu na to, czy chcesz wyburzyć dom lub obiekt przemysłowy postawiony z cegły, drewna, czy betonu. Z każdym poradzimy sobie tak samo skutecznie.

Skontaktuj się z nami!

tel. 605 133 133