Back to top

Wyburzenia w Lublinie – prace rozbiórkowe różnego typu

Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych wyburzeń w Lublinie i okolicach. Zakres naszych usług obejmuje demontaż oraz usunięcie konkretnego obiektu budowlanego w całości lub wyłącznie jego wybranej części. Mamy profesjonalny sprzęt, niezbędny do skutecznego i sprawnego przeprowadzenia tego rodzaju zadań. Dysponujemy m.in. koparkami wyposażonymi w młoty hydrauliczne i nożyce do kruszenia betonu oraz spycharkami i dźwigami. Jesteśmy w stanie szybko przygotować miejsce pod dalsze prace budowlane lub nową inwestycję deweloperską.

Dodatkowo samodzielnie wywozimy gruz na terenie Lublina i okolic. Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się o miejsce składowania elementów pochodzących z rozbiórek. Współpraca z nami pozwoli Ci na sprawną realizację zaplanowanych etapów budowy. Jesteśmy przygotowani do tego, aby wyburzyć konstrukcję postawioną zarówno na obrzeżach, jak i w ścisłym centrum miasta. Działamy tak, aby wszelkie nasze prace rozbiórkowe w Lublinie w jak najmniejszym stopniu wpływały na życie okolicznych mieszkańców oraz funkcjonujących w danej lokalizacji firm.

Kompleksowe rozbiórki w Lublinie i okolicach

Do każdego zlecenia rozbiórki w Lublinie i okolicach podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma jednej i uniwersalnej metody na przeprowadzenie sprawnej rozbiórki budynku. Dlatego też zawsze zaczynamy od oceny zakresu robót, których mamy się podjąć. W zależności od skomplikowania konstrukcji oraz użytych w niej materiałów dostosowujemy odpowiednie narzędzia. Po zakończeniu wyburzenia sprzątamy dokładnie plac budowy, a następnie zajmujemy się wywozem gruzu kontenerami budowlanymi w Lublinie lub okolicach. Nasze usługi obejmują również utylizację odpadów. Kiedy zlecisz nam prace rozbiórkowe – zadbamy o każdy szczegół ich realizacji, a Ty zyskasz czas na realizację innych, ważnych zadań.

Jakie prace rozbiórkowe wykonujemy?

Przeprowadzamy różnego typu prace rozbiórkowe w Lublinie i okolicach. Mają one charakter całościowy oraz częściowy – polegający np. na obniżeniu obiektu o ustaloną liczbę kondygnacji lub odseparowaniu go od budynku przylegającego. Dokonujemy wyburzeń obiektów przemysłowych, mostów, hal, magazynów, budynków użyteczności publicznej. Prace rozbiórkowe realizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi, dotyczącymi kolejności ich wykonywania. Możesz zlecić nam zatem szereg prac związanych z rozebraniem konstrukcji i wyburzeniem całości lub części budynku. Mamy doświadczenie w:

  • ręcznym i mechanicznym demontażu ścian działowych,
  • rozbiórce ścian nośnych,
  • rozkręcaniu konstrukcji stalowych,
  • demontażu pozostałych fragmentów obiektu,
  • pracach ziemnych,
  • wywozie gruzu i pozostałych odpadów budowlanych.

W trakcie przeprowadzania rozbiórek w Lublinie i okolicach stosujemy nowoczesne technologie i techniki pracy. Dzięki nim nasze realizacje odznaczają się dużą skutecznością. Ponadto klienci mają pewność, że w sytuacjach, gdy będzie rozebrana jedynie część konstrukcji, nie dojdzie do naruszenia elementów nośnych ani upadku czy osunięcia się innych jej części. Rozbieramy zarówno budynki mieszkalne, jak i o przeznaczeniu przemysłowym. Usuwamy fundamenty i kostkę brukową. Podejmujemy się też usuwania konstrukcji stalowych.

Wyburzenia i inne prace rozbiórkowe pod ścisłym nadzorem budowlanym

Zarówno wyburzenia, jak i inne prace rozbiórkowe w Lublinie i okolicach wykonujemy pod ścisłym nadzorem osób mających odpowiednie uprawnienia. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami – teren przeznaczony na prace rozbiórkowe odpowiednio zabezpieczamy i oznaczamy za pomocą tablic ostrzegawczych i tablicy informacyjnej. Sprawnie zarządzana i zaangażowana ekipa fachowców to gwarancja, że zlecona przez Ciebie rozbiórka zostanie wykonana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Skorzystaj z naszych usług bez względu na to, czy chcesz wyburzyć dom lub obiekt przemysłowy postawiony z cegły, drewna, czy betonu. Z każdym rodzajem budynku poradzimy sobie tak samo skutecznie.

Skontaktuj się z nami!

tel. 665 991 515