Back to top

Kopalnia piasku w Lublinie

Mamy własną kopalnię piasku w Lublinie. Zajmujemy się wydobyciem, obróbką i dystrybucją różnych rodzajów piachu oraz naturalnych kruszyw o zróżnicowanej gramaturze. Dostarczamy rozwiązania dla lokalnych przedsiębiorców oraz współpracujemy z firmami z okolicznych miejscowości. Gwarantujemy dostęp do surowców wysokiej jakości. Dzięki własnej kopalni piasku  możemy samodzielnie kontrolować każdy etap wydobycia i późniejszej obróbki materiałów. Nasze produkty są cenione przez firmy budowlane oraz klientów poszukujących kruszyw pochodzących z pewnego źródła. Mamy stałych odbiorców, którzy współpracują z nami od lat. Systematycznie zdobywamy też nowe rynki i poszerzamy grupę zadowolonych klientów.

Kopalnia piachu w Lublinie oferująca wyroby wysokiej klasy i w atrakcyjnych cenach

W naszej kopalni piachu w Lublinie stosujemy nowoczesny sprzęt i wypracowane przez lata metody wydobycia oraz obróbki. Regularna praca z surowcami pozwoliła nam na zgromadzenie wiedzy odnośnie tego, jak przygotować wysokiej klasy wyroby. Zaopatrując się u nas, masz pewność, że kupujesz towar bezpośrednio po jego wydobyciu i odpowiednim przygotowaniu. Sprawia to, że piach, z którego korzystasz, jest wydajny i pozwala Ci na rzetelne wykonanie prac. Jesteśmy w stanie zaproponować również konkurencyjne ceny. Współpracując z nami, otrzymasz dobrej jakości, lokalnie wydobywany piasek – w rozsądnej kwocie.

Zamów surowiec ze sprawdzonej kopalni piasku

Nasza kopalnia piasku w Lublinie zajmuje się wydobyciem kilku rodzajów tego surowca, a także innych kruszyw o szerokim zastosowaniu w budownictwie i przemyśle. Piasek jest jednym z najważniejszych surowców, niezbędnych na placu budowy. Służy zarówno do sporządzania zapraw murarskich, tynków i prefabrykatów betonowych, jak i do zasypywania fundamentów, wykopów oraz wyrównywania terenu po ukończonych pracach budowlanych. W budownictwie drogowym piasek spełnia też rolę podbudowy – fundamentu drogi. Wraz z innymi kruszywami i wypełniaczami stanowi grupę kluczowych elementów podczas budowy wszelkiego rodzaju dróg. Zaopatrzysz się u nas w:

 • piach podsypkowy,
 • piach siany,
 • piach do tynków,
 • pospółkę i żwir,
 • kruszywo drogowe,
 • ziemię i torf.

Warto podkreślić, że w odniesieniu do wszystkich rodzajów piasku nadrzędną rolę odgrywa ich jakość. Od niej bowiem zależy m.in. trwałość wykonywanych z ich udziałem zapraw oraz innych mieszanek. Oferowany przez nas p dostarczamy do klientów własnymi samochodami. Nie musisz szukać dodatkowo sposobu na przetransportowanie towaru. Zajmiemy się transportem sprawnie i terminowo. Jeśli złożysz u nas zamówienie, zadbamy o to, aby trafiło bezpiecznie pod wskazany adres. Dostarczamy kruszywo zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

Kopalnia piachu zaprasza do współpracy klientów z różnych branż

Szerokie zastosowanie piasku sprawia, że nasza kopalnia piachu w Lublinie wydobywa ten surowiec nie tylko na potrzeby budownictwa. Służy on m.in. jako podłoże obiektów sportowych, sztucznych plaż, akwariów. W sezonie zimowym umożliwia utrzymanie bezpieczeństwa na nawierzchniach drogowych i chodnikowych. Ponadto wykorzystuje się go również w procesie oczyszczania ścieków. Do czego jeszcze służy poza budownictwem, w tym produkcją betonu i mas bitumicznych oraz prefabrykatów budowlanych? Wydobywane i obrabiane przez nas surowce – w tym również grys – znajdują zastosowanie w:

 • w przemyśle ceramicznym,
 • w przemyśle odlewniczym,
 • w ogrodnictwie i dekoracji oraz wielu innych dziedzinach.

Zapraszamy do współpracy klientów związanych z każdą z tych branż. Jesteśmy firmą z tradycjami, która od 1998 roku zdobywa doświadczenie w zakresie wydobywania i obróbki piachu oraz innych kruszyw. Współpracujemy z wieloma deweloperami i firmami zajmującymi się wykonywaniem remontów. Stała baza klientów świadczy o docenianej przez nich jakości naszych usług. Przekonaj się, że warto dołączyć do tego grona. Zapraszamy serdecznie.

Zastosowanie

 • przemysł budowlany
 • przemysł ceramiczny
 • przemysł odlewniczy
 • masy bitumiczne
 • produkcja betonu
 • podsypka budowlana

Zastosowanie

przemysł budowlany
przemysł ceramiczny
przemysł odlewniczy
Zastosowanie piasku z kopalni Stachyra
masy bitumiczne
produkcja betonu
podsypka budowlana
kopalnia piasku fot. 1
kopalnia piasku fot. 2
kopalnia piasku fot. 3
kopalnia piasku fot. 4