Back to top

Wbijanie larsenów w Lublinie

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi związane z wbijaniem larsenów, które świadczymy na terenie Lublina i okolic. Zadaniem ścianek Larsena jest zabezpieczenie wykopów w trakcie wszelkich prac ziemnych. Nasi pracownicy to doświadczeni operatorzy sprzętu ciężkiego, którzy dbają o precyzję robót nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych.

W jakim celu stawiane są ścianki Larsena?

Wbijanie larsenów ma za zadanie zabezpieczyć wykopy podczas wykonywania prac w budownictwie drogowym, podziemnym czy w trakcie ochrony skarb i osuwisk przed powodziami. Znajdują one zastosowanie także w miejscach, gdzie grunt narażony jest na niszczenie poprzez działanie wód gruntowych o zmiennym poziomie. Grodzice, jak powszechnie nazywane są larseny, stanowią rozwiązanie tymczasowe. Oprócz funkcji zabezpieczających, mogą pełnić także rolę jednej z części obudowy fundamentów. Wbijanie larsenów poprawia bezpieczeństwo w trakcie wszelkiego rodzaju prac ziemnych.

Wbijanie larsenów wibromłotem

W trakcie pracy stosujemy larseny plastikowe oraz stalowe w zależności od rodzaju inwestycji. Wbijanie larsenów wibromłotem to najbardziej popularna metoda na pogrążenie grodzic. Dzięki stosowaniu tej technologii praca możliwa jest w praktycznie każdych warunkach gruntowych. Używany przez nas sprzęt charakteryzuje się dużą mocą oraz niezawodnością w czasie pracy. Wbijanie larsenów wibromłotem daje niezawodne i trwałe efekty, dlatego technika ta jest rekomendowana naszym klientom.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zabezpieczeniem wykopów poprzez wbijaniem larsenów na prowadzonej przez siebie budowie. Dzięki posiadaniu własnej kopalni piachu możemy zaoferować Państwu także inne usługi związane z pracami ziemnymi. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.