Back to top

Rozbiórki i inne usługi budowlane – nasza oferta

PW Stachyra to przede wszystkim szeroka oferta różnorodnych usług budowlanych, która stanowi odzwierciedlenie posiadanej przez nas wiedzy i doświadczenia. Prowadzimy działalność handlowo-usługową na terenie Lublina i całego województwa lubelskiego. Dbamy o profesjonalizm w każdym aspekcie działania, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie wciąż rosnącej bazy klientów. Nie ustajemy w rozwoju i inwestycjach w działalność firmy, wciąż rozbudowując i ulepszając ofertę z myślą o potrzebach klientów. Charakteryzuje nasz rzetelność i doświadczenie, a także dokładne wywiązywanie się z każdego zadania. Proponujemy indywidualne rozwiązania oraz doradztwo w zakresie ich doboru. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

Przeprowadzamy profesjonalne wyburzenia i rozbiórki dokonywane za pomocą specjalistycznego, ciężkiego sprzętu. Demontaż budynków lub ich części odbywa się bezpiecznie i precyzyjnie.

Oferujemy transport maszyn budowlanych i przewóz innych wielkogabarytowych, wymagających ładunków. Dysponujemy wyszkoloną, solidną kadrą i nowoczesnym sprzętem.

Sprzedajemy i transportujemy kruszywo budowlane oraz piach. Zajmujemy się wydobyciem i obróbką różnego rodzaju kruszyw, także na indywidualne zamówienie.

Dowozimy i odbieramy kontenery na gruz z placu budowy, przeprowadzając sprawny i profesjonalny wywóz gruzu i innych odpadów poremontowych takich jak beton, tynk, cegły, styropian itp.

Zajmujemy się wyrównywaniem terenu, wykonujemy wykopy. Niwelację terenu przeprowadzamy przy użyciu zaawansowanych narzędzi geodezyjnych oraz nowoczesnych maszyn. Pozwala to nam uzyskać dużą precyzję wykonywanych robót.

Posiadamy własną kopalnię piasku. Dzięki temu gwarantujemy kontrolowane dostawy kruszywa budowlanego, takiego jak piach podsypkowy, do Lublina i okolic.