Back to top

Wywóz gruzu kontenerami budowlanymi w Lublinie

Zajmujemy się wywozem gruzu przy pomocy kontenerów budowlanych na terenie Lublina i okolic. Oferujemy kompleksową usługę wywozu odpadów pozostałych po budowach, remontach i pracach renowacyjnych. Nasza firma udostępnia klientom różnego rodzaju kontenery na gruz w zależności od rodzaju i ilości pozostałych nieczystości.

Kontenery budowlane wykorzystywane są do wywozu takich odpadów jak:

  • gruz,
  • beton,
  • tynk,
  • cegły,

Wynajem kontenerów budowlanych

Należy wiedzieć, że wywóz odpadów budowlanych jest obowiązkiem każdej osoby odpowiedzialnej za daną inwestycję. Dzięki współpracy z nami, nie będą musieli Państwo martwić się tą czynnością, ponieważ to my się nią zajmiemy. Oferujemy wynajem kontenerów budowlanych o różnej pojemności. Nawiązujemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami budowlanymi, wywożąc gruz w każdej ilości.

Zalety współpracy z naszą firmą

Oferując usługi wynajmu kontenerów na gruz do swoich obowiązków podchodzimy profesjonalnie i fachowo. Zaspokajanie potrzeb każdego klienta jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się naszą ofertę dostosowywać do jego indywidualnych wymagań. Dbamy o terminowość, dlatego kontenery budowlane podstawiamy zawsze w miejsce i o czasie wskazanym przez klienta. Naszą wielką zaletą są także konkurencyjne ceny w stosunku do innych podmiotów na rynku.

W jaki sposób działamy?

Po wybraniu przez klienta kontenera o odpowiednim rozmiarze oraz dogodnego czasu realizacji usług podstawiamy kontener pod wskazany adres, następnie odbieramy napełniony po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym, a potem wywozimy odpady budowlane w miejsce, gdzie zostaną poddane utylizacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty i skontaktowania się z nami. Chętnie doradzimy i podpowiemy, jak wybrać najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi świadczonymi przez nas usługami, takimi jak wydobycie i sprzedaż kruszyw czy równanie terenu.

Skontaktuj się z nami!

tel. 665 991 515

wywóz cegły po remoncie fot 1
wywóz gruzu budowlanego fot 2
wywóz gruzu ceglanego fot 3
wywóz gruzu budowlanego fot 4