Back to top

Wywóz gruzu kontenerami budowlanymi w Lublinie

Zajmujemy się wywozem gruzu kontenerami budowlanymi w Lublinie i okolicach. Oferujemy kompleksową usługę wywozu odpadów pozostałych po budowach, remontach i pracach renowacyjnych. Nasza firma udostępnia klientom różnego rodzaju kontenery na gruz w zależności od rodzaju i ilości pozostałych nieczystości. Służą one do wywozu każdego typu gruzu, który jest efektem prac budowlano-remontowych i zawiera w swoim składzie nie tylko fragmenty betonu i cegieł, ale też dodatkowe materiały odpadowe. Kontenery budowlane służą do wywozu takich odpadów, jak m.in.:

beton,

  • tynk,
  • cegły,
  • papa,
  • szkło.

Zgodnie z Prawem budowlanym gruz poremontowy dzieli się na 3 grupy, zależnie od materiałów, które występują w jego składzie. Do grupy pierwszej należy gruz czysty, złożony przede wszystkim z fragmentów cegieł i betonu, ewentualnie ceramiki i nieznacznej ilości tynku. Grupa druga może zawierać dodatkowo resztki folii i opakowań plastikowych, złomu czy szkła. Trzecia grupa to gruz najbardziej zanieczyszczony, gdyż poza odpadami charakterystycznymi dla poprzednich grup cechuje się m.in. obecnością gumy oraz papy.

Wynajem kontenerów budowlanych w Lublinie i okolicach

Zajmujemy się wynajmem kontenerów budowlanych w Lublinie i pobliskich miejscowościach. Warto podkreślić, że wywóz odpadów budowlanych jest obowiązkiem każdej osoby odpowiedzialnej za daną inwestycję. Dzięki współpracy z nami pozbędziesz się zmartwień z tym związanych, ponieważ to my zajmiemy się całą procedurą wywozu odpadów. Oferujemy wynajem kontenerów budowlanych o różnej pojemności. Nawiązujemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami budowlanymi, wywożąc gruz na terenie Lublina i okolic – w każdej ilości.

Dzięki możliwości wyboru kontenera o określonej wielkości z łatwością dopasujesz jego gabaryty do objętości gruzu. Dlatego przed wynajmem kontenera oszacuj ilość spodziewanych odpadów. Jeśli będziesz mieć wątpliwości – doradzimy Ci w wyborze kontenera na gruz o odpowiednich parametrach. Przy dokonywaniu wynajmu ważny jest też charakter odpadów, na który wpływa obecność różnych materiałów w ich składzie (wspomniane wcześniej grupy gruzu poremontowego).

Sprawny odbiór gruzu jedną z zalet współpracy z naszą firmą

Szukasz firmy, która oferuje szybki i terminowy odbiór gruzu w Lublinie lub okolicach? Nasze doświadczenie w branży, którego początki sięgają 1998 roku, ułatwia nam sprawną i bezpieczną realizację każdego zlecenia, znajdującego się w pakiecie naszych usług. Oferując usługi wynajmu kontenerów na gruz, do swoich obowiązków podchodzimy profesjonalnie i fachowo. Zaspokajanie potrzeb każdego klienta jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się dostosowywać ofertę do jego indywidualnych wymagań. Dbamy o terminowość, dlatego kontenery budowlane podstawiamy zawsze w miejsce i o czasie wskazanym przez klienta. Naszą wielką zaletą są także konkurencyjne ceny w stosunku do innych podmiotów na rynku.

Od czego zależy cena wynajmu kontenerów na gruz?

Po wybraniu przez klienta kontenera o odpowiednim rozmiarze oraz dogodnego czasu realizacji usług, podstawiamy kontener na gruz pod wskazany adres. Następnie odbieramy napełniony pojemnik – po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym. Potem wywozimy odpady budowlane w miejsce, gdzie zostaną poddane utylizacji. Zapewniamy konkurencyjne ceny wynajmu kontenerów. Zależą one do pojemności kontenera oraz grupy gruzu. Zapraszamy do skorzystania z oferty i skontaktowania się z nami. Chętnie doradzimy i podpowiemy Ci, jak wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałymi świadczonymi przez nas usługami, takimi jak wydobycie i sprzedaż kruszyw czy równanie terenu. Możesz zlecić nam zatem znacznie szersze spektrum prac niż tylko odbiór gruzu w Lublinie lub okolicach. Zajmujemy się także wykonywaniem robót rozbiórkowych, w ramach których także wywozimy gruz kontenerami budowlanymi oraz transportujemy go do utylizacji. Skorzystaj z naszych usług i dopasuj ich zakres do swoich aktualnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

tel. 665 991 515

wywóz cegły po remoncie fot 1
wywóz gruzu budowlanego fot 2
wywóz gruzu ceglanego fot 3
wywóz gruzu budowlanego fot 4